AJUNTAMENT DE MUSEROS
AJUNTAMENT DE MUSEROS

CORREUS ELECTRÒNICS MUNICIPALS

Alcaldia
Regidoria d'Hisenda, Seguretat Ciutadana, Ocupació, Personal i Festes

Cristina Civera Balaguer: alcaldia@museros.es

 

Regidoria d'Urbanisme, Infraestructures, Tecnologies de la Informació i de la Comunicació, Benestar Social i Infància

Vicente Pérez Costa: viperco@museros.es 

 

Regidoria de Polítiques d'Igualtat de Gènere, Polítiques Inclusives, Joventut i Cooperació Internacional

Némesis Cardona Gómez: ncardona@museros.es

 

Regidoria de Comerç, Indústria i Majors

Juan José Carrión Rubio: juanjosecarrion@museros.es

 

Regidoria de Mobilitat, Medi Ambient i Agricultura

Francesc Alcaina i Costa: regidoria.alcaina@gmail.com

 

Regidoria de Cultura i Promoció Lingüística

Sonia García Ruiz: sonia_gr@museros.es

 

Regidoria d'Esports i Educació

Agustín Muedra Jornet: amuedra@museros.es

 

Regidoria de Medi Ambient i Agricultura

Beatriz Sánchez Botello: besanbo@museros.es

 

Agència de Desenvolupament Local

museros.aedl@cv.gva.es

 

Agència de lectura

biblioteca@ajunt-museros.com

 

Cultura i Oficina d'Ús i Promoció del Valencià

museros.omupv@cv.gva.es

 

Escola Infantil de Primer Cicle Municipal

escolainfantildemuseros@gmail.com

 

Informació municipal

museros.informacio@cv.gva.es

 

Interventor

interventor@ajunt-museros.com

 

Policia Local

policia@museros.es

 

Cap de la Policia Local

jefatura@museros.es

 

Punt d'Informació Juvenil

joventutmuseros@gmail.com

 

Recaptació municipal

recaudacion@ajunt-museros.com

Plaça del Castell, 1

46136 Museros

 

Tel. 961441680

Fax. 961444830

CALENDARI FISCAL 2019
Calendari fiscal 2019.pdf
Documento Adobe Acrobat [329.9 KB]

CALENDARI FESTES LOCALS 2019

Calendari festes locals 2019.pdf
Documento Adobe Acrobat [1.1 MB]

PERÍODE MITJÀ DE PAGAMENT A PROVEÏDORS

Segons la legislació vigent, ací podeu consultar el càlcul del període mitjà de pagament a proveïdors per part de l'Ajuntament de Museros.

CITA PRÈVIA

Cofinançat pel Ministeri d'Indústria, Energia i Turisme. Referència: TSI-050100-2009-0167

Comunica'ns les incidències o dubtes medioambientals que consideres. Tan prompte com estiga resolta, t'ho notificarem.

VISITES REBUDES